Blog

Sektöre Dair Kısa Notlar..
 • Blister Ambalaj

  Blister Ambalaj 'ISIL OLARAK ŞEKİLLENDİRİLMİŞ PLASTİK AMBALAJLAR' Termoform plastik ambalajlar (blister) belli başlı üç aşamada üretilir. Birinci aşama plastik taşıyıcı katman (web) ekstrüde edilip rulo haline getirilir. İkinci aşamada rulodan alınan plastik katman (web) ısıl şekillendirme makinesinde ısıtılarak daha henüz yumuşak konumdayken kalıpla preslenerek ya da deri..
 • Frekans Blister

  Vakumlu Frekans Blister Perakende sektöründe kullanılan en mükemmel termoformlu ambalaj şekli frekans blister dir. Sert PVC malzeme, ortadan ikiye katlanarak ürünü içinde barındırır. Çok kullanışlı ve yüksek korumalı bir paketleme sistemidir. Blister ambalaj Ürünün tam olarak görünmesini sağlar. Ürünün çalınmasına karşı emniyetlidir ve sadece makasla açılabilir. AVANTAJLAR..
 • Kıvırmalı Blister

  Kıvırmalı Blister Gerekli reklam alanı ölçüsü, askı ağırlık merkezi ve ürün şekli dikkate alınarak tasarlanan, kalıplarla üretilen blisterleri üç kenar tarafımızdan kıvrılarak üretilirler. Blister etiketi, kıvrılmış alan içerisine sürülerek uygulanır. AVANTAJLARI; Depolama, istifleme kolaylığı Ürünü En İyi teşhiri Taşıma, Nakliye Kolaylığı Ürün Muha..
 • Sevkiyat Seperatörleri

  Taşıma & Sevkiyat Seperatörleri Vakumlama tekniği ile ürettiğimiz seperatörler endüstriyel ve perakende sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Plastik vakum taşıma ve sevkiyat seperatörleri, ürünlerin sağlıklı bir şekilde paketlenmesi, tasnif edilmesi, sevkiyat esnasındaki zarar görmemesi icin büyük önem taşımaktadır. İç içe geçme özelliği..
 • Kilitli Blister

  Kilitli Blister Perakende sektöründe kullanılan termoformlu ambalaj şeklidir. Sert PVC malzeme, ortadan ikiye katlanarak ürünü içinde barındırır. Çok kullanışlı bir paketleme sistemidir, defalarca kullanılabilecek bir kilit sistemi ile desteklenmiştir. Avantajı ürünün tam olarak görünmesini sağlamasıdır. Tanıtım kartını ve ürün bilgilerinizi koyma olanağı bulunur. Stand veya m..
 • Vakum Seperatörler

  Vakum Seperatörler 1 - Kırılmaya, çizilmeye karşı titizlik gerektiren ürünlerin üretim ve sevkiyatında, emniyet sağlayan tamamen ürün geometrisinde dizayn   edilen    seperatörler ayrıca firmanızın stok ve üretim takibini kolaylaştırmaktadır. 2 - Bir yada birden fazla ürünün kutu içerisinde emniyetli ve estetik sunumunu sağlar. Ürünün geometrik özellik..
 • Yapıştırmalı Blister

  Yapıştırmalı Blister Yapıştırmalı Blister Ambalajlama yöntemi, matbaa tarafından blister etiket üzerine thermolok uygulamasının yapılması ve ürün şekline göre tasarlanmış kalıplarla üretilen şeffaf blisterlerin, yapıştırma makinesi ve yapıştırma pozalarının kullanımı ile uygulanır. AVANTAJLARI; Depolama, istifleme kolaylığı Ürünü En İyi teşhiri Taşıma, N..
 • Plastik Ambalajın Temel Özellikleri

  Plastik variller genellikle sıvı, toz, macun ve yarı katı ürünlerin taşınmasında kullanılır. Çelik varillerle taşınamayan ya da taşınması sakıncalı olan ürünler plastik varillerde taşınır. Ayrıca oldukça hafif olmaları nedeniyle taşıma avantajı bakımından çelik varillere tercih edilir. Plastik varillerin birçoğu kimyevi ürünlerin ambalajı olarak kullanılırlar. Gıda işleme ..

Fiyat Teklifi Almak, ve Sipariş Vermek İçin Bize Ulaşın.

Başvuru